Förtroendevald   Bo Sandqvist mp <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-10-16 -- 2014-11-03
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-10-16 -- 2014-10-16
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-08-29 -- 2014-10-15
Kommunstyrelsen Ledamöter 2014-04-02 -- 2014-09-01
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2014-04-02 -- 2014-08-19
Kommunstyrelsens personalutskott Ledamöter 2014-04-02 -- 2014-08-19
Sölvesborgs Kommunföretag AB Ledamöter 2011-06-11 -- 2014-09-01
Sölvesborgs Energi AB Suppleanter 2011-04-16 -- 2014-09-01
Sölvesborgs Energi och Vatten AB Suppleanter 2011-04-16 -- 2014-09-01
Gruppledare för de politiska partierna Gruppledare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsen Ledamöter 2011-01-01 -- 2014-04-01
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2014-04-01
Kommunstyrelsens personalutskott Ledamöter 2011-01-01 -- 2014-04-01
Politisk beredningsgrupp för översiktliga planfrågor Ledamöter 2011-01-01 -- 2014-12-31
Räddningstjänsten Västra Blekinge Ersättare 2011-01-01 -- 2014-09-01
Strategisk personalförsörjning Ledamöter 2011-01-01 -- 2014-12-31
Sölvesborgshem AB Ledamöter 2011-01-01 -- 2014-09-01
Turistråd Ledamöter 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2010-11-01 -- 2014-08-29
Sölvesborgs Kommunföretag AB Ledamöter 2007-06-13 -- 2011-06-10
Sölvesborgshem AB Suppleanter 2007-04-20 -- 2010-12-31
Turistråd Ledamöter 2007-01-09 -- 2010-12-31
Gruppledare för de politiska partierna Gruppledare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsen Ledamöter 2007-01-01 -- 2010-12-31
Politisk beredningsgrupp för översiktliga planfrågor Ledamöter 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2006-11-01 -- 2010-10-31
Gruppledare för de politiska partierna Gruppledare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2002-11-01 -- 2006-10-31
Politisk beredningsgrupp för översiktliga planfrågor Ledamöter 2000-01-31 -- 2002-12-31
Gruppledare för de politiska partierna Gruppledare 1999-01-01 -- 2002-06-30
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 1999-01-01 -- 2003-05-14
Kommunstyrelsen Ledamöter 1999-01-01 -- 2002-08-26
Sölvesborgs Kommunföretag AB Ledamöter 1999-01-01 -- 2003-06-17
Kommunfullmäktige Ledamöter 1998-11-01 -- 2002-10-31
Omsorgsnämnden Ersättare 1996-09-30 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsen Ledamöter 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamöter 1992-01-01 -- 1994-12-31
Sölvesborgs Energi AB Ersättare 1992-01-01 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 1991-11-01 -- 1994-10-31
Kommunstyrelsen Ledamöter 1989-01-01 -- 1991-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamöter 1989-01-01 -- 1991-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 1988-11-01 -- 1991-10-31
 
Uppdaterad 2020-09-19 20:02:43