Förtroendevald   Alve Ohlsson s <<
Adress   Matsagårdsvägen 7
Co Adress  
Postadress   294 93 SÖLVESBORG
Telefon bostad   0456/303 02
Telefon arbete  
Telefon mobil   0707969302
Fax  
E-post   alvebarbro@hotmail.com
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-16 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-16 -- 2018-10-15
Sölvesborgs Kommunföretag AB Suppleanter 2015-06-03 -- 2019-06-04
Kommunstyrelsen Kontaktman hemvärnet 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunstyrelsens personalutskott Ledamöter 2015-01-01 -- 2018-12-31
Strategisk personalförsörjning Ledamöter 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-16 -- 2018-10-15
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-10-16 -- 2014-10-16
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-08-29 -- 2014-10-15
Kommunstyrelsen Kontaktman hemvärnet 2014-04-02 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2014-04-02 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsens personalutskott Ledamöter 2014-04-02 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsens personalutskott Ledamöter 2012-09-25 -- 2014-04-01
Sölvesborgs Kommunföretag AB Suppleanter 2011-06-11 -- 2015-06-02
Kommunstyrelsen Kontaktman hemvärnet 2011-01-01 -- 2014-04-01
Kommunstyrelsen Ersättare 2011-01-01 -- 2014-04-01
Kommunstyrelsens personalutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2012-09-25
Kommunfullmäktige Ledamöter 2010-11-01 -- 2014-08-29
Sölvesborgs Kommunföretag AB Ledamöter 2007-06-13 -- 2011-06-10
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 2007-05-26 -- 2010-05-21
Sölvesborgs Industri AB Ledamöter 2007-04-20 -- 2011-04-15
Blekingetrafiken AB - Ombud Stämmoombud 2007-01-01 -- 2010-12-31
Funktionshinderrådet Ledamöter 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsen Kontaktman hemvärnet 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsen Ledamöter 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsens personalutskott Ledamöter 2007-01-01 -- 2010-12-31
Pensionärsrådet Ledamöter 2007-01-01 -- 2010-12-31
Strategisk personalförsörjning Ledamöter 2007-01-01 -- 2010-12-31
Sölvesborgs Stuveri- och Hamn AB - Stämmoombud Stämmoombud 2007-01-01 -- 2010-12-31
Västblekinge Miljö AB - Stämmoombud Stämmoombud 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2006-11-01 -- 2010-10-31
Sölvesborgs Kommunföretag AB Ledamöter 2003-06-18 -- 2007-06-12
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 2003-05-15 -- 2007-05-25
Sölvesborgs Industri AB Suppleanter 2003-04-11 -- 2007-04-19
Blekingetrafiken AB - Ombud Stämmoombud 2003-01-01 -- 2006-12-31
Funktionshinderrådet Ledamöter 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunstyrelsen Kontaktman hemvärnet 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunstyrelsen Ledamöter 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunstyrelsens personalutskott Ledamöter 2003-01-01 -- 2006-12-31
Pensionärsrådet Ledamöter 2003-01-01 -- 2006-12-31
Strategisk personalförsörjning Ledamöter 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2002-11-01 -- 2006-10-31
Strategisk personalförsörjning Ledamöter 2000-11-14 -- 2002-12-31
Blekingetrafiken AB - Ombud Stämmoombud 2000-06-19 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsen Ledamöter 2000-06-19 -- 2002-12-31
Sölvesborgs Kommunföretag AB Ledamöter 2000-06-19 -- 2003-06-17
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 1999-01-01 -- 2003-05-14
Kommunstyrelsen Kontaktman hemvärnet 1999-01-01 -- 2002-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1999-01-01 -- 2000-06-18
Kommunstyrelsens personalutskott Ledamöter 1999-01-01 -- 2002-12-31
Sölvesborgs Industri AB Suppleanter 1999-01-01 -- 2003-04-10
Sölvesborgs Kommunföretag AB Suppleanter 1999-01-01 -- 2000-06-18
Sölvesborgs Kommunföretag AB Suppleanter 1999-01-01 -- 2000-06-18
Kommunfullmäktige Ledamöter 1998-11-01 -- 2002-10-31
Sölvesborgs Kommunföretag AB Ersättare 1998-05-25 -- 1998-12-31
Räddningstjänsten Västra Blekinge Ersättare 1997-01-01 -- 1998-12-31
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Ledamöter 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsen Kontaktman hemvärnet 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunstyrelsens personalutskott Ersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Vårdförbundet Blekinge Revisorsersättare 1995-01-01 -- 1998-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 1994-11-01 -- 1998-10-31
Vårdförbundet Blekinge Revisorsersättare 1992-04-27 -- 1994-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 1991-11-01 -- 1994-10-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 1988-11-01 -- 1991-10-31
 
Uppdaterad 2020-08-11 20:02:28