Förtroendevald   Monica Lindman l <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2011-01-01 -- 2012-12-31
Omsorgsnämnden Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2010-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2003-01-17 -- 2006-10-31
 
Uppdaterad 2019-12-09 20:02:47