Förtroendevald   Ingrid Wald s <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-10-16 -- 2014-10-16
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-08-29 -- 2014-10-15
Kommunfullmäktige Ledamöter 2012-12-11 -- 2014-08-29
Kommunfullmäktige Ledamöter 2012-09-20 -- 2012-12-11
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 2011-05-21 -- 2015-03-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2012-09-20
Kommunfullmäktige Ledamöter 2009-11-05 -- 2010-10-31
Barn- och utbildningsnämnden Ledamöter 2007-01-01 -- 2010-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Vägföreningen Krokås fiskeläge Sysslomän 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2006-11-01 -- 2009-11-05
Byggnadsnämnden Ledamöter 2005-01-01 -- 2006-12-31
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2002-11-01 -- 2006-10-31
 
Uppdaterad 2019-08-17 20:02:29