Förtroendevald   Birgitta Bergström l <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-05-15 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-05-15 -- 2018-10-15
Omsorgsnämnden Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
 
Uppdaterad 2019-07-17 18:02:19