Förtroendevald   Robert Lindman l <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-16 -- 2019-02-13
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-16 -- 2019-02-04
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-16 -- 2018-10-15
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-10-16 -- 2014-10-16
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-08-29 -- 2014-10-15
Miljöförbundet Blekinge Väst Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2010-11-01 -- 2014-08-29
Sölvesborgs Kommunföretag AB Suppleanter 2007-06-13 -- 2011-06-10
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Gymnasieförbundet Bromölla-Sölvesborg Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2006-11-06 -- 2006-12-31
Sölvesborgs Kommunföretag AB Suppleanter 2006-11-06 -- 2007-06-12
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2010-10-31
Barn- och utbildningsnämnden Ledamöter 2006-08-28 -- 2006-12-31
 
Uppdaterad 2020-07-08 08:02:58