Förtroendevald   Fanny Nilsson Lindkvist s <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2015-11-23
Barn- och utbildningsnämndens individ- och familjeutskott Ersättare 2015-01-01 -- 2015-12-16
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2014-04-02 -- 2014-12-31
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2011-01-01 -- 2014-04-01
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2009-10-26 -- 2010-12-31
 
Uppdaterad 2020-08-07 20:02:28