Förtroendevald   Patrik Rosengren s <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämndens individ- och familjeutskott Ersättare 2015-12-16 -- 2018-12-31
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 2015-04-01 -- 2019-04-30
Barn- och utbildningsnämnden Ledamöter 2015-01-01 -- 2018-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-10-16 -- 2018-10-15
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-10-16 -- 2014-10-16
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-08-29 -- 2014-10-15
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2014-04-02 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2012-12-11 -- 2014-08-29
Kommunfullmäktige Ledamöter 2012-09-20 -- 2012-12-11
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 2011-05-21 -- 2015-03-31
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2011-01-01 -- 2014-04-01
Barn- och utbildningsnämndens individ- och familjeutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2012-09-20
 
Uppdaterad 2019-09-19 20:02:58