Förtroendevald   Izabella Nilsson Rosenqvist s <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2014-04-02 -- 2014-12-31
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2011-01-01 -- 2014-04-01
 
Uppdaterad 2020-08-07 18:02:30