Förtroendevald   David Skog mp <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Sölvesborgs Kommunföretag AB Suppleanter 2015-06-03 -- 2019-06-04
Sölvesborgs Energi AB Suppleanter 2015-04-01 -- 2019-05-09
Sölvesborgs Energi och Vatten AB Suppleanter 2015-04-01 -- 2019-05-09
Barn- och utbildningsnämnden Ledamöter 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Valnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-16 -- 2018-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2014-09-01 -- 2014-12-31
Sölvesborgs Energi AB Suppleanter 2014-09-01 -- 2015-03-31
Sölvesborgs Energi och Vatten AB Suppleanter 2014-09-01 -- 2015-03-31
Sölvesborgs Kommunföretag AB Suppleanter 2014-09-01 -- 2015-06-02
Barn- och utbildningsnämnden Ledamöter 2014-04-02 -- 2014-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2014-04-02 -- 2014-12-31
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott Ersättare 2013-05-22 -- 2014-04-01
Barn- och utbildningsnämnden Ledamöter 2013-03-25 -- 2014-04-01
 
Uppdaterad 2020-07-08 10:03:02