Förtroendevald   Tobias Nilsson Lindkvist s <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-04-03 -- 2019-05-15
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-04-03 -- 2019-05-06
Byggnadsnämnden Ledamöter 2019-01-01 -- 2019-03-25
Kommunfullmäktige Ersättare 2015-06-23 -- 2018-10-15
Sölvesborgshem AB Ledamöter 2015-04-02 -- 2019-05-09
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 2015-04-01 -- 2019-04-30
 
Uppdaterad 2020-09-19 08:03:18