Förtroendevald   Bert Persson sd <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Fritids- och Kulturnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Valnämnden Ledamöter 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-16 -- 2018-10-15
 
Uppdaterad 2020-09-19 08:03:18