Förtroendevald   Emil Nordberg s <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Omsorgsnämnden Ersättare 2019-01-01 -- 2020-04-27
Fritids- och Kulturnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2020-07-08 08:02:58