Förtroendevald   Annelie Rosenqvist s <<
Adress   Floravägen 28
Co Adress  
Postadress   294 34 SÖLVESBORG
Telefon bostad   0456-152 04
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   annelie.rosenqvist@solvesborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Funktionshinderrådet Ledamöter 2015-01-01 -- 2015-01-01
Funktionshinderrådet Ledamöter 2011-01-01 -- 2014-12-31
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden Bromölla-Sölvesborg Vice ordförande 2019-04-01 --
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden Bromölla-Sölvesborg Vice ordförande 2019-01-01 -- 2019-03-31
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden Bromölla-Sölvesborg Ledamöter 2016-10-17 -- 2018-12-31
Gymnasieförbundet Bromölla-Sölvesborg Ersättare 2000-01-01 -- 2002-12-31
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 2019-05-01 --
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 2015-04-01 -- 2019-04-30
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 2011-05-21 -- 2015-03-31
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 2003-05-15 -- 2007-05-25
Kommunfullmäktige Ledamöter 2018-10-16 -- 2018-10-15
Kommunfullmäktige Ledamöter 2018-10-16 --
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-10-16 -- 2014-10-16
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-10-16 -- 2018-10-15
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-08-29 -- 2014-10-15
Kommunfullmäktige Ledamöter 2010-11-01 -- 2014-08-29
Kommunfullmäktige Ledamöter 2006-11-01 -- 2010-10-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2002-10-31
Kommunstyrelsen Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Miljöförbundet Blekinge Väst Ledamöter 2015-01-01 -- 2018-12-31
Miljöförbundet Blekinge Väst Ersättare 2005-01-01 -- 2006-12-31
Omsorgsnämnden Vice ordförande 2014-04-02 -- 2014-12-31
Omsorgsnämnden Vice ordförande 2011-01-01 -- 2014-04-01
Omsorgsnämnden Vice ordförande 2007-01-01 -- 2010-12-31
Omsorgsnämnden Vice ordförande 2003-01-01 -- 2006-12-31
Omsorgsnämnden Ledamöter 1999-01-01 -- 2002-12-31
Omsorgsnämnden Ersättare 1998-04-27 -- 1998-12-31
Omsorgsnämndens arbetsutskott Vice ordförande 2014-09-02 -- 2014-12-31
Omsorgsnämndens arbetsutskott Vice ordförande 2011-01-01 -- 2014-09-01
Omsorgsnämndens arbetsutskott Vice ordförande 2007-01-01 -- 2010-12-31
Omsorgsnämndens arbetsutskott Vice ordförande 2003-01-01 -- 2006-12-31
Pensionärsrådet Ledamöter 2011-01-01 -- 2014-12-31
Räddningstjänsten Västra Blekinge Ersättare 1999-01-01 -- 2002-12-31
Sölvesborgs Kommunföretag AB Suppleanter 2015-06-03 -- 2019-06-04
 
Uppdaterad 2020-11-29 20:04:08