Förtroendevald   Pia Andersson (-) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Huvudmän i Sölvesborg-Mjällby sparbank Huvudmän 2015-04-01 -- 2019-04-30
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-16 -- 2018-10-15
Omsorgsnämnden Ersättare 2018-05-07 -- 2018-12-31
Omsorgsnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2018-05-07
 
Uppdaterad 2020-08-11 20:02:28