Förtroendevald   Willy Söderdahl v <<
Adress   Södergatan 19
Co Adress  
Postadress   294 31 SÖLVESBORG
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil   0733-34 50 13
Fax  
E-post   willy.soderdahl@solvesborg.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 1991-11-01 -- 1994-10-31
Kommunstyrelsens personalutskott Ersättare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsens personalutskott Ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Gruppledare för de politiska partierna Gruppledare 2019-01-01 --
Gruppledare för de politiska partierna Gruppledare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Gruppledare för de politiska partierna Gruppledare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Gruppledare för de politiska partierna Gruppledare 2007-01-01 -- 2010-12-31
Gruppledare för de politiska partierna Gruppledare 2003-04-01 -- 2006-12-31
Brottsförebyggande rådet Ledamöter 2018-02-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2018-10-16 -- 2018-10-15
Kommunfullmäktige Ledamöter 2018-10-16 --
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-10-16 -- 2014-10-16
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-10-16 -- 2018-10-15
Kommunfullmäktige Ledamöter 2014-08-29 -- 2014-10-15
Kommunfullmäktige Ledamöter 2010-11-01 -- 2014-08-29
Kommunfullmäktige Ledamöter 2006-11-01 -- 2010-10-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2002-11-01 -- 2006-10-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 1998-11-01 -- 2002-10-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 1994-11-01 -- 1998-10-31
Kommunstyrelsen Ledamöter 2019-01-01 --
Kommunstyrelsen Ledamöter 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunstyrelsen Ledamöter 2014-04-02 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsen Ledamöter 2011-01-01 -- 2014-04-01
Kommunstyrelsen Ledamöter 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsen Ledamöter 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamöter 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamöter 2014-04-02 -- 2014-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamöter 2011-01-01 -- 2014-04-01
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamöter 2007-01-01 -- 2010-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ledamöter 2003-01-01 -- 2006-12-31
Omsorgsnämnden Ledamöter 1995-01-01 -- 1998-12-31
Politisk beredningsgrupp för översiktliga planfrågor Ledamöter 2019-01-01 --
Politisk beredningsgrupp för översiktliga planfrågor Ledamöter 2015-01-01 -- 2018-12-31
Politisk beredningsgrupp för översiktliga planfrågor Ledamöter 2011-01-01 -- 2014-12-31
Politisk beredningsgrupp för översiktliga planfrågor Ledamöter 2007-01-01 -- 2010-12-31
Politisk beredningsgrupp för översiktliga planfrågor Ledamöter 2003-01-01 -- 2006-12-31
Sölvesborgs Kommunföretag AB Ledamöter 2019-06-05 --
Sölvesborgs Kommunföretag AB Ledamöter 2015-06-03 -- 2019-06-04
Sölvesborgs Kommunföretag AB Ledamöter 2011-06-11 -- 2015-06-02
Sölvesborgs Kommunföretag AB Ledamöter 2007-06-13 -- 2011-06-10
Sölvesborgs Kommunföretag AB Ledamöter 2003-06-18 -- 2007-06-12
Brottsförebyggande rådet Partirepresentant 2019-07-01 --
Brottsförebyggande rådet Partirepresentant 2019-01-01 -- 2019-06-30
 
Uppdaterad 2019-09-19 20:02:58