Förtroendevald   Lisa Lind c <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2008-10-27 -- 2010-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2013-10-24 -- 2013-11-18
Omsorgsnämnden Ersättare 2007-01-01 -- 2008-10-27
Barn- och utbildningsnämnden Ledamöter 2014-04-02 -- 2014-12-31
Barn- och utbildningsnämnden Ledamöter 2011-01-01 -- 2014-04-01
 
Uppdaterad 2020-09-19 20:02:43